FAME MMA

Arkadiusz Tańcula zabrał głos po zwycięstwie z Mateuszem Murańskim. „On się chyba naćpał” (VIDEO)

Za nami długo oczekiwana gala FAME MMA 10. Emocje sięgnęły zenitu i w klatce sporo się wyjaśniło, jednak niektórzy zawodnicy czują niedosyt lub nie zgadzają się z werdyktem sędziowskim. Tak jest w przypadku m.in. starcia Arkadiusza Tańculi, który wygrał z Mateuszem Murańskim.

Tańcula rozpoczął bardzo mocno obijając i dewastując wręcz Murańskiego. Pierwsza runda należała z pewnością dla niego, podobnie zresztą jak i druga. W końcówce drugiego starcia Tańcula zaczął kompletnie opadać z sił, wyprowadzał coraz mniej ciosów i powoli karty zaczął rozdawać Murański.

Muran w 3 rundzie zaskoczył wszystkich swoją odpornością na ciosy. Pomimo tego, że przez dwie poprzednie rundy był mocno obijany, a jego twarz była zakrwawiona to w 3 rundzie dostał prawdziwego powera i to on prawie znokautował Tańculę! Zabrakło dosłownie kilku sekund i kilku wyprowadzonych ciosów więcej, ponieważ Tańcula był kompletnie bezsilny.

Po werdykcie i jednogłośnej decyzji sędziowskiej Tańcula zsunął się na nogach i zemdlał. Potrzebni byli medycy, którzy podali zawodnikowi tlen. Po walce Tańcula nie udzielił wywiadu i od razu miał pojechać do szpitala.

Dopiero dzisiaj zawodnik na swoich mediach społecznościowych opublikował wiadomość do fanów.

Sprawdź!  (VIDEO) Zapowiedź walki Norman Parke vs Don Kasjo! "Rozpierd**m Cię i wypier***sz z FAME"

„Przypaliłem się, chciałem go upierdolić w 1 i 2 rundzie, a on nie wiem chyba naćpał się, bo dostawał takie strzały…” – skomentował Arkadiusz Tańcula.

Co innego sądzi jednak Jacek Murański, ojciec Mateusza, który udzielił wywiadu dla portalu fansportu.pl.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *