FAME MMA

Norman Parke odrzucił propozycję rewanżu z Don Kasjo. Zyciński komentuje – „Boi się w c**j!”

W maju tego roku odbyła się gala Fame MMA 10. W walce wieczoru Norman Parke w walce na zasadach bokserskich pokonał Don Kasjo. Jednak Kasjusz Źyciński od początku nie zgadzał się z decyzją sędziów. Zostały złożone nawet dwa protesty w sprawie zmiany wyniku tego starcia, ale zostały one odrzucone przez organizację.

Kasjusz Życiński w przeszłości był utytułowanym zawodnikiem boksu amatorskiego o czym świadczą jego wysokie umiejętności stójkowe na tle innych zawodników Fame MMA. Bardzo dużą popularność zdobył dzięki udziałowi w programach: Ex na Plaży i Warsaw Shore. W federacji Fame MMA walczy od 2019 roku.

Norman Parke jest wygranym programu The Ultimate Fighter: The Smashes, gdzie w finale pokonał Colina Fletchera. Od 2017 roku występuje dla KSW. Najbardziej jest znany z pojedynków z ówczesnym mistrzem wagi lekkiej i piórkowej Mateuszem Gamrotem. Do ich trzeciego i ostatniego do tej pory pojedynku doszło w ubiegłym roku na KSW 53, gdzie zwyciężył „Gamer”. „Stormin” 11. września na EFM Show 2 zmierzy się z Vladislavem Kanchevem.

Norman Parke odrzucił propozycję rewanżu z Don Kasjo

Kasjusz Życiński w wywiadzie dla 6pak.tv zdradził, że Norman Parke otrzymał od FAME MMA propozycję na stoczenie z nim walki rewanżowej. Jednak „Stormin” odrzucił taką ofertę. Don Kasjo w ostrych słowach skomentował zachowanie zawodnika pochodzącego z Irlandii Północnej.

Sprawdź!  Parke rzuca wyzwanie "Kubańczykowi"! Raper odpowiada: "Norman, musisz pamiętać, że..."

„No właśnie jak teraz kilku odmówiło. W sumie mogę wam zdradzić. Bo tak jest, jak ma tą ksywkę pałka to jest pała, bo kliku odmówiło rywali i włodarze z tego co wiem zaproponowali mu rewanż. Nie zgodził się. Coś tam wymyślał. Co dziwne, bo wiadomo lubi dużo hajsu na ten mefedron mieć, więc pewnie już prz**ierdolił. Tym bardziej, że się z Sidem dobrali, prze**bali wszystko na mefedron. Nie chciał to boi się w c**j! Teraz wie, że nie będą jego sędziowie, sędzia kalosz główny i mu nie pomoże, więc się obsrał.” – powiedział w wywiadzie dla 6pak.tv Don Kasjo.

źródło: 6pak.tv,Youtube

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.