FAME MMA

Norman Parke chce walczyć o polski pas BMF! Rzuca wyzwanie Borysowi Mańkowskiemu: „Tatuś wbije ostatni gwóźdź do trumny”

Norman Parke rzucił wyzwanie byłemu rywalowi, z którym chciałby zmierzyć się o polski pas BMF. Do pojedynku miałoby dojść w organizacji FAME MMA.

Wygląda na to, że byłemu zawodnikowi UFC i KSW spodobało się w największej polskiej organizacji freak-fightowej. Stormin w FAME MMA zadebiutował w walce pięściarskiej. Na jubileuszowej gali zmierzył się z Don Kasjo, którego pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Niedawno ogłosił wielką walkę, prawdopodobnie z Popkiem, z którym chce zmierzyć się w kategorii open, bez limitu czasowego. Takie starcie bez wątpienia mogłoby pobić polskie rekordy sprzedaży PPV.

NORMAN PARKE CHCE WALCZYĆ O POLSKI PAS BMF

Stormin na swoich social mediach rzucił wyzwanie także Borysowi Mańkowskiemu. Zawodnicy walczyli ze sobą na gali KSW 47, a po jednogłośnym werdykcie sędziów starcie wygrał Norman Parke.

Tym razem Stormin chciałby zmierzyć się z Borysem w organizacji FAME MMA, a stawką pojedynku miałby być polski pas BMF. Oryginalny pas Baddest Motherfucker zdobył Jorge Masvidal, który w 2017 roku na gali UFC 244 pokonał Nate’a Diaza.

Na swoim Instagramie Stormin napisał:

Sprawdź!  Norman Parke odrzucił propozycję rewanżu z Don Kasjo. Zyciński komentuje - "Boi się w c**j!"

Wierze, że Borys skończył kontrakt w ksw… zaprosiłem go do walki FAME MMA, także możemy tam zawalczyć oraz świetny rewanż. Zawalczylibyśmy o polski pas BMF… tatuś wbije ostatni gwóźdź do trumny👿🧟

Źródło: Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *