Clout MMA

Niesamowity charakter! Adam Josef walczył z dwoma rywalami! [WIDEO]

W walce wieczoru gali Clout MMA 5 Adam „AJ” Josef stanął przed nie lada wyzwaniem. Freak fighter mierzył się z wchodzącymi po sobie Zbigniewem Bartmanem i Kacprem Błońskim.

„AJ” stanął przed kolejnym wyzwaniem. Influencer uwielbia challenge, a dzisiejsze starcie, a w zasadzie dwa starcia, to zdecydowanie jeden z najtrudniejszych, z jakim przyszło mu się mierzyć. Kacper Błoński to bardzo doświadczony freak fighter, który w 6. walkach wygrywał czterokrotnie. Zbigniew Bartman z kolei z impetem wszedł do Clout MMA, gdzie nie przegrał w żadnym z dwóch starć.

Clout MMA 5: AJ vs. Bartman & Błoński

RUNDA 1 – AJ vs. Błoński

AJ oczywiście wyczekiwał ataków Błońskiego. Skrócił dystans i poszukał mocnego sierpa. Josef próbował zamknąć Kacpra na siatce, ten ewidentnie czuł respekt przed ciosami AJ-a. Błoński zaatakował kolanami, tym samym odpowiadał AJ. Adam rozpędził się i szedł do przodu, ale nadział się na potężny lewy.

RUNDA 1 – AJ vs. Bartman

AJ natychmiast zaczął pressować Bartmana i zasypał go serią ciosów. Uniknął high kicka byłego siatkarza, ale sam też oberwał rozcinającym uderzeniem. Mocnym podbródek Josefa, który zakołatał głową Zbigniewa. Bartman powalił Josefa, który był liczony.

Sprawdź!  Denis wyśmiał Ferrariego i Parke'a! Irlandczyk stanie w narożniku freak fightera

RUNDA 2 – AJ vs. Błoński

Błoński ruszył z latającym kopnięciem, AJ stosował zaś taktykę z ostatniej odsłony. Potężne serie nie trafiły czystko Kacpra, który sprytnie się uchylał. Josef miał chwilę przerwy po kolanie na krocze, po niej rzucił się szaleńczo na Błońskiego,

RUNDA 2 – AJ vs. Bartman

AJ ponownie ruszył piecem na Bartmana, który nie trafił go kopnięciami z dystansu. Zaprzągł do gry pięści i choć kombinacje trafiły na gardę, to zadały sporo obrażeń. Josef odchylony próbował trafić Zbyszka, który padł na matę po bombie AJ-a z opóźnionym zapłonem! Były siatkarz raz jeszcze wrócił na nogi.

RUNDA 3 – AJ vs. Błoński

Błoński poszukał high kicka, AJ zaś szukał wymian. Wymiana potężnych low kicków, skrócenie dystansu i Adam Josef trafił podbródkowym. AJ wycieńczony, ale do ostatnich sekund straszył „Crushera” bokserskimi seriami. Josef nie ma sił, naruszył go lekko Błoński, ale i Josef trafił Kacpra.

RUNDA 3 – AJ vs. Bartman

Bartman szybko zmierzył się z siłą szarżującego AJ-a, którego trafił jeszcze kolanem w głowę. Bartman nie przestaje atakować kolanami, Adam jedynie siłą woli posyłał kolejne ciosy. Bartman kilkukrotnie mocno kopnął Josefa, który był liczony, ale wrócił do walki. Wymiany cios za cios zakończyły walkę.

Sprawdź!  Omielańczuk żałuje awantury z Denisem! Szczere słowa przed walką na Clout MMA 2 [WIDEO]

Wynik walki:

AJ pokonał przez decyzję Kacpra Błońskiego!
Zbigniew Bartman wygrał przez decyzję z AJ-em.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.