Clout MMA

Denis nie zgadza się z porażką!? Pierwsze słowa po Clout MMA 5 [WIDEO]

Za nami gala Clout MMA 5, podczas której do klatki powrócił Denis Załęcki. Zawodnik z Torunia przegrał swój pojedynek przed czasem.

W co-main evencie „Bad Boy” miał zmierzyć się z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, jednak w ostatniej chwili rywal wycofał się z walki. Na jego miejsce zgłosiło się wielu chętnych i finalnie do klatki wyszedł Michał Pasternak, czyli popularny „Wampir”.

Załęcki biorąc pod uwagę poprzednie występy był skazywany na porażkę, ale zaprezentował się naprawdę bardzo dobrze. Postawił trudne warunki i stoczył wyrównany pojedynek, zdaniem wielu prowadząc nawet na kartach punktowych.

W trzeciej rundzie „Wampir” trafił jednak nieintencjonalnie palcem w oko, po czym rywal zaprotestował, ale sędzia nie reagował. Pasternak ruszył i zasypał ciosami Denisa, co skutkowało poważnym rozcięciem, przez które lekarz przerwał walkę.

Finalnie zamiast TKO po obejrzeniu powtórek doszło do decyzji technicznej. Podliczono dotychczasową punktację i niejednogłośnie wygrał „Wampir”. Z wynikiem nie zgadza się „Bad Boy” o czym powiedział wprost w rozmowie z dziennikarzami:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.