Clout MMA

Lekarz przerywa walkę! Denis Załęcki zalany krwią po mocnym rozcięciu! [WIDEO]

Za nami wyczekiwany co-main event gali Clout MMA 5, w którym Denis Załęcki zmierzył się z Michałem Pasternakiem.

Pierwotnym oponentem „Bad Boya” był „Ferrari”, który zmuszony był wycofać się z gali Clout MMA. Torunianin miał plejadę gwiazd do wyboru na swojego oponenta. Ostatecznie zdecydował się na ogromne wyzwanie w postaci „Wampira”. Pasternak z powodzeniem występuje na galach FAME MMA, gdzie przegrał jedynie z Normanem Parke’em. Czy i jak poradził sobie z Denisem Załęckim?

Clout MMA 5: Załęcki vs. Pasternak

RUNDA 1

Denis zaczął od kopnięcia, Pasternak czaił się na prawy w kontrze. Załęcki atakował lewym cepem i dobrze wstrzelił się z prawym na lewy. Denis postraszył high kickiem, ale „Wampir” przyjął to na gardę. „Bad Boy” próbował ustrzelić Pasternaka prawym, posłał też niezłą kombinację.

RUNDA 2

„Wampir” okopywał niegdyś kontuzjowaną nogę Denisa, który czaił się na mocną kontrę. Załęcki dużo kopał high kicków, wchodził w krótkie wymiany z oponentem. Pasternak napierał, załadował kolano, które swego czasu odczuł Szeliga. Trafił prawym Denis, który zaraz też poleciał na deski.

Sprawdź!  Don Diego nazwał Oknińskiego "pazernym lisem"! Ostra wymiana w social mediach

RUNDA 3

Pasternak szachował pozycją, Denis zwrócił uwagę sędziemu na wsadzenie palca w oko, ale był nokdaun. Powtórki pokazały, że palec trafił w oko Załęckiego, który doznał też poważnych rozcięć po kolanach Michała i przegrał przed czasem!

Wynik walki: Michał Pasternak wygrał przez większościową decyzję!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.