Boks

Nie żyje Maurenzo Smith, były rywal Adama Kownackiego! Pięściarz zamordowany w Houston!

Bardzo smutne informacje dopłynęły do nas zza Oceanu. 44-letni pięściarz Maurenzo Smith został postrzelony w Houston.

Maurenzo Smith nie bał się wyzwań i przyjmował każdego oponenta, którego mu proponowano. Amerykanin nie przegrał żadnej z ostatnich ośmiu walk, a co więcej – każdego z tych oponentów kończył przez nokaut lub nokaut techniczny.

Popularny „T.Diddy” miał wystąpić w przyszłym tygodniu na gali w Kolumbii. Mimo 44 lat na karku pięściarz cały czas pozostawał w treningu. Dość powiedzieć, że aż 7 z jego ostatnich pojedynków stoczył w 2021 roku. Niestety, ale nie będzie mu dane poprawić swojego bilansu…

Jak podał portal RingTV.com, Maurenzo Smith udał się z 28-letnią kobietą do jednej z restauracji w Houston w stanie Texas. Tam doszło do spotkania z 61-letnim mężczyzną, z którym towarzysząca pięściarzowi kobieta była w trakcie rozwodu. Strony miały omówić zakończenie całej sprawy, jednak mężczyzna opuścił lokal, po czym wrócił z bronią w ręku.

Smith został postrzelony kilka razy i zginął na miejscu. Zabójca próbował jeszcze postrzelić żonę, jednak nie trafił. Uciekał przed policją, aż do momentu gdy nie strzelił sobie w głowę. Próba samobójcza nie była całkowicie udana – mężczyzna wciąż przebywa w szpitalu, gdzie aparatura podtrzymuje go przy życiu.

Sprawdź!  Kownacki o bolesnej porażce z Heleniusem: "Od drugiej rundy walczyłem tylko sercem. Niskie ciosy nie były celowe, starałem się..."

Maurenzo Smith nie poprawi już swojego rekordu, który wynosi 29-13-4. Amerykanin odniósł aż 22 wygrane przez KO lub TKO. W przeszłości mierzył się z takimi pięściarzami, jak Chris Arreola, Shannon Briggs, Andy Ruiz, czy nasz rodak – Adam Kownacki.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.