FAME MMA

Natan wściekły po Cage FAME MMA! Przez Szeligę został wyrzucony ze studia!

Na wczorajszym programie Cage jedną z najjaśniejszych postaci zdecydowanie był Natan Marcoń. Freak fighter zmuszony był jednak do opuszczenia studia, gdy na scenę wszedł Piotr Szeliga.

-> Zobacz FAME 19 na żywo!

Marcoń na najbliższej gali FAME 19 stoczy pojedynek z Mariuszem „Hejterem” Słońskim. Między panami panuje prywatny konflikt i Natan zapowiada jednostronne lanie, które ma sprawić przeciwnikowi. Przed wydarzeniem, które 2 września odbędzie się w Krakowie, freak fighter nie odpuszcza też swojemu rywalowi – Piotrowi Szelidze.

Między „Szelim” i Marconiem wielokrotnie dochodziło do spięć, a Natan w ostatnim czasie często wbija szpilki w związku z głośną aferą związkową. Panowie pojawili się w pewnym momencie podczas programu Cage, jednak między innymi ze względów bezpieczeństwa Natan Marcoń zmuszony był opuścić panel.

Jak powiedział w rozmowie z kanałem Fansportu.pl, ochrona wyprosiła go także ze studia. Wciąż rozjuszony zbeształ swojego medialnego oponenta i podkreślił, że taka osoba nie powinna mieć nic do powiedzenia:

On może jakieś warunki stawiać? Żono… Może boją się o żony swoje, albo kobiety ci, co to organizują. Bo nie wiem dlaczego gość z kałachem za uchem będzie warunki stawiać komukolwiek? Kto to jest? Jestem w emocji, bo mnie ochroniarze … w ogóle ze studia tego. Nie mogę tam nawet przebywać.

Cały wywiad z Natanem Marconiem obejrzysz – TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.