GROMDA

Liroy przed GROMDA 14 wspomina lata 90: „Całe życie działo się na osiedlach”

Do zespołu GROMDY dołączył Piotr „Liroy” Marzec. Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce w najnowszym materiale na kanale organizacji wspomina lata 90.

-> PPV GROMDA 14 kupisz tutaj!

Kolejna gala GROMDA 14 odbędzie się już 8 września w Pionkach i wszyscy spodziewają się ciężkich nokautów. Tego wieczoru nie zabraknie znanych twarzy, jak „REKSIO”, „SAVAGE” czy „TAEDDY”. Zadebiutują też nowi bijocy, którzy sprawdzą swoje siły w charakterystycznym ringu.

Do GROMDY dołączył też znany raper „Liroy”. Piotr Marzec doskonale pamięta lata 90, sytuacje do jakich dochodziło w tym czasie i jak sobie człowiek z nimi radził. Dodał też, że jest wielkim fanem boksu i tego, że niektórzy nie dawali sobie w kaszę dmuchać.

Doceniałem zawsze mistrzów boksu, którzy spokojnie słuchali tego, co mówi oponent, jak … mu, a potem robili egzekucję na ringu. Uwielbiam taki sport, pozdrawiam stąd Darka Michalczewskiego, wielokrotnego mistrza! To był taki ziomek, nie dawał się nigdy sprowokować, a już doszło do czego, to nie widziałeś kiedy, w którym momencie i w jaki sposób ten jego oponent upadał.

Transmisja z wydarzenia odbędzie się 8 września wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

Sprawdź!  Kontuzja eliminuje "Romka"! Arkadiusz "Karabin" Sauter wygrywa przez TKO!

Limitowana pula biletów dostępna na eBilet.pl.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.