FAME MMA

Natan Marcoń o dołączeniu Szeligi do klubu Oknińskiego! „To jest brak honoru i szacunku”

Natan Marcoń zabrał głos w sprawie ostatniego zamieszania z Piotrem Szeligą. Zawodnik FAME skrytykował decyzję trenera Mirosława Oknińskiego.

„Szeli”, z którym współpracę zakończył Mateusz Kubiszyn, musiał znaleźć nowy klub. Niespodziewanie dołączył do Akademii Sportów Walki Wilanów i będzie przygotowywał się pod okiem Oknińskiego, na którego wylała się ogromna fala krytyki.

Głos zabrał m.in. Natan Marcoń, który jest skonfliktowany z Szeligą. Panowie mieli okazję spotkać się wczoraj w studio FAME MMA podczas cage’a i o mało nie doszło do awantury. Do akcji wkroczyli ochroniarze, a „Szeli” stwierdził, że nie zamierza rozmawiać z Marconiem i ten został wyproszony ze studia.

W rozmowie z fansportu.pl Natan skomentował nie tylko dołączenie Szeligi do klubu Oknińskiego, ale także skrytykował włodarzy za to, że kazali mu wyjść, kiedy ten pojawił się w studio:

– Ja lubię trenera Mirka, ale jeżeli to jest prawda, to dla mnie to jest brak honoru i szacunku. Po prostu brak szacunku i honoru. Honor to jednak honor. Jeżeli ktoś takie coś robi, ciśnie Szeligę na salkach i teraz przychodzi, tam trenuje, to moja noga już tam nie postanie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.