Clout MMAFAME MMA

Natan reaguje na oświadczenie Załęckiego! Mocny komentarz zawodnika FAME [WIDEO]

Natan Marcoń skomentował ostatnie oświadczenie swojego byłego rywala Denisa Załęckiego. Materiał „Bad Boya” wywołał niemałe zamieszanie.

Ostatni raz w akcji oglądaliśmy zawodnika z Torunia podczas Clout MMA 3, kiedy to najpierw przegrał z „Wielkim Bu”, a następnie wyszedł do klatki z Natanem. Druga walka jednak się nie odbyła, gdyż Marcoń odklepał już w pierwszej sekundzie.

Po wszystkim Załęcki zapowiedział, że musi zrobić sobie przynajmniej półroczną przerwę i poukładać wszystko w głowie. Niecały miesiąc później postanowił przerwać ciszę i nagrał bardzo mocny materiał. Zaatakował w nim Mateusza Kubiszyna oraz „Wielkiego Bu”. Oberwało się nawet Normanowi Parke.

Naganie skomentował Marcoń, który jest mocno skonfliktowany z Załęckim i często wyprowadzał go z równowagi, co kończyło się awanturami. Wyjaśnił, że jeśli ten się zmienił i przestanie poruszać kryminalne tematy, to da mu rewanż.

Wcześniej nie chciał, by ten zarobił, gdyż miał rzekomo otrzymywać pieniądze za każdą sekundę walki. W związku z tym, Natan udał, że jest kontuzjowany i odklepał natychmiast po rozpoczęciu starcia.

– Ja go zniszczyłem psychicznie. Ja powiedziałem, że nie będę dawał złym ludziom walk, ale powiedział, że nie jest w świecie kibicowskim, to mogę dać mu walkę. Jeżeli nie będzie tego żargonu, to możemy normalną walkę zrobić. Wtedy nieszczęsna kontuzja i kasa za jedną sekundę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.