PRIME SHOW MMA

Nikola Milanović ocenia rywali Wiekiego Bu! Wygrana 2vs1 nie zrobiła na nim wrażenia [WIDEO]

Nikola Milanović ocenił ostatnich rywali Wielkiego Bu. Patryk Masiak podczas Prime MMA 7 zmierzył się z dwoma rywalami na raz.

„Wielki Bu”, jeszcze zanim pojawił się na ostatniej konferencji przed Prime MMA 7, zdradził, że zobaczymy go w klatce podczas gali. Nie było jednak wiadomo z kim Masiak miałby się zmierzyć. Gdańszczanin został wyzwany przez Patryka „Czarną Panterę” Akinyeye. Ostatecznie stanęło jednak na walce z dwoma ochroniarzami.

W sieci natychmiast zaczęły pojawiać się domysły, że panowie byli podstawieni. Sytuację na swoim kanale jasno wyjaśnił „Wielki Bu”. W klatce nie miał żadnych problemów. Mimo, że obaj panowie znaleźli się w walce z nim jednocześnie, to przegrali po nokautach w 1. rundzie.

Kwestii tej walki nie mogło zabraknąć w rozmowie Michała Tuszyńskiego z Nikolą Milanoviciem. Serbski judoka nie był zadowolony z postawy kolegów po fachu i zgodził się z głosami, że bramkarze powinni sobie dużo lepiej poradzić.

– Trochę się zgadzam. Może chłopaki mają najniższą krajową, chcieli dorobić i sobie dorobili… „Wielkiemu Bu” się nie dziwię. Dostał propozycję, pieniądze. (…) Kurczę, no widać, że chłopaki na siłownię może chodzą, gdzieś tam dwa razy w worek uderzyli. Nie chcę się wypowiadać, bo też się nie zaprezentowałem z nim dobrze. Ale kurczę, było widać trochę amatorki.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.