FAME MMA

Natan odpalony na Pasternaka i klub Oknińskiego! Mocne słowa pod adresem Wampira!

W miniony poniedziałek odbył się kolejny Cage przed galą FAME: Reborn. W studio gościli m.in. reprezentanci Akademii Sportów Walki Wilanów Michał Pasternak oraz Piotr Szeliga.

W trakcie programu zadzwonił Natan Marcoń, o którym jest bardzo głośno w ostatnich tygodniach. Freak fighter wykorzystuje każdą okazję, aby zrobić szum w mediach i zaatakować kolejnych potencjalnych rywali. Bardzo mocno obrywa się Denisowi Załęckiemu, a według ostatnich doniesień, trwają rozmowy nad wypożyczeniem Marconia do Clout MMA, żeby mogli stoczyć walkę.

Natan nie szczędził ostrych słów pod adresem Piotra Szeligi, z którym chce zawalczyć. Uderzył również w Michała Pasternaka oraz klub Mirosława Oknińskiego. Niedawno bowiem Akademia Sportów Walki Wilanów i „Szeli” byli bardzo mocno skonfliktowani.

Zawodnicy oraz trener w mediach atakowali freak fightera, jednak ostatecznie Okniński postanowił przyjąć go do swojego klubu, co wywołało ogromne kontrowersje. Podczas telefonu Natan zarzucił Pasternakowi hipokryzję i powiedział:

– Jak możesz dawać na siebie pluć? O co chodzi w Akademii Pana Kleksa? Czemu wy jesteście tacy zakłamani i fałszywi? Na głowie włosów może nie masz, ale na pi….e masz, skoro „Szeli” ci je goli. O co chodzi w tym klubie? Jak to jest, że w Akademii Pana Kleksa je…cie Piotrka do końca, potem on przychodzi, macie niechęć, ale ok, kasa się zgadza.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.