FAME MMA

Pasternak nie jest zainteresowany KSW! Szczere słowa Wampira: „Po co zmieniać na federację, która…” [WIDEO]

Za nami kolejny Cage FAME MMA, w którym udział wziął Michał Pasternak. Po programie „Wampir” udzielił wywiadu i poruszył w nim temat KSW.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego wraca do największej freakowej federacji w Polsce i zmierzy się z Dominikiem Zadorą. Panowie mieli walczyć na zasadach Muay Thai, jednak ostatecznie Pasternak miał postawić warunek, że wyjdzie wyłącznie w formule bokserskiej.

W rozmowie z fansportu.pl „Wampir” wypowiedział się nie tylko na temat grudniowego starcia, ale także został zapytany o słowa byłego mistrza. Marian Ziółkowski przyznał bowiem w jednym z wywiadów, że chciałby zobaczyć Pasternaka w KSW.

„Wampir” jednak jasno dał do zrozumienia, że nawet nie myśli o walce dla organizacji sportowej. Jest zawodnikiem freakowym i FAME daje mu dużo więcej niż KSW:

– Ja się sprawdzałem w innych federacjach i dobrze sobie radziłem. Walczyłem w One FC o pas, a jest to w moim odczuciu dużo lepsza organizacja niż KSW. (…) Mnie nie zobaczycie w KSW ze względu na to, że Wojsław darzy mnie niechęcią. Ostatnia i najważniejsza kwestia taka, że jestem zawodnikiem FAME, tu jest mi dobrze i po zmieniać coś na federację, która daje mi dużo mniej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.