GROMDA

Narożnik poddał walkę! Rostock brutalną serią zdemolował rywala [WIDEO]

Właśnie zakończył się kolejny ćwierćfinał turnieju gali GROMDA 17. Tego wieczoru miał on specjalne zasady – zawodnicy nie mogli ważyć więcej, niż 80 kg.

Turnieje na galach GROMDA to wręcz kwintesencja organizacji. Co galę dochodzi do zawodów, w których jeden zły ruch może skreślić udział bijoka z zawodów! Dotychczas jednak dochodziło do potyczek zawodników w kategorii open, gdzie niektórzy ważyli ponad 120 kg!

Na GROMDA 17 Mariusz Grabowski postanowił wysłuchać próśb kibiców i fighterów. Tym razem ustalony został limit wagowy, który wynosił 80 kg. Jak poradzili sobie uczestnicy kolejnego pojedynku?

GROMDA 17: ROSTOCK vs. ABEL

RUNDA 1

Abel zaczął od szybkich prostych na górę i dół, rywal czekał na kontry. Celny lewy Niemca. Rostock rozbił nos Polaka, sięgnął kilkoma ciosami, ale Abel szukał swoich szans do ostatnich sekund rundy.

RUNDA 2

Radomski od razu obniżył pozycję, a Rostock próbował go zgasić jednym obszernym ciosem. Abel był bardzo ruchliwy, ale Niemiec trafił go mocnym ciosem i posłał na deski. Abel próbował atakować przeciwnika, ale tracił coraz więcej tlenu i oberwał prawym, który posłał go na deski! Radomski wrócił na nogi, ale narożnik poddał walkę.

Sprawdź!  WAZYL wraca do gry! Niepokonany bijok wystąpi na GROMDA 14

Wynik walki: ROSTOCK wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.