GROMDA

Majk wygrywa po krwawej walce! Narożnik musiał poddać Czajkę! [WIDEO]

Właśnie zakończył się ostatni z ćwierćfinałów turnieju gali GROMDA 17. Tego wieczoru zawody miały specjalne zasady. Zawodnicy nie mogli ważyć więcej, niż 80 kg.

Turnieje na galach GROMDA to wręcz kwintesencja organizacji. Co galę dochodzi do zawodów, w których jeden zły ruch może skreślić udział bijoka z zawodów! Dotychczas jednak dochodziło do potyczek zawodników w kategorii open, gdzie niektórzy ważyli ponad 120 kg!

Na GROMDA 17 Mariusz Grabowski postanowił wysłuchać próśb kibiców i fighterów. Tym razem ustalony został limit wagowy, który wynosił 80 kg. Jak poradzili sobie uczestnicy kolejnego pojedynku?

GROMDA 17: CZAJNIK vs. MAJK

RUNDA 1

Majk ruszył do ataku lewym i sięgał głowy Czajnika. Ten próbował odpowiadać i posadził rywala na deskach! Czajka napierał, ale musiał się wystrzegać ciosów Majka. Trafiony Majk, ale to on ustrzelił Czajnika.

RUNDA 2

Majk szybko zaczął otwierać oponenta lewymi prostymi, ale Czajnik odpowiedział mocnymi sierpami. Kapitalnie trafił podbródkowym i sierpem Paweł Czajka, ale Majk podłączył go mocną bombą. Obity Czajnik był liczony, ale wrócił na nogi, by oberwać kolejną serią ciosów.

Sprawdź!  Wielka walka w GROMDZIE! Pierwsze słowa Parobca i Don Diego po ogłoszeniu pojedynku [WIDEO]

Wynik walki: MAJK wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.