KSW

Narkun szuka rywala przez Facebooka! Możesz stanąć na jego drodze do UFC

Dwa tygodnie przed galą SBS 5 w Szczecinie, Tomasz Narkun wciąż nie ma przeciwnika. „Berserker” jest gotów na wyzwanie każdego, kto chce stanąć mu na drodze do UFC.

Tomasz Narkun powróci do klatki na gali Seaside BattleS MMA 5 która odbędzie się w Teatrze Letnim w Szczecinie, 11 maja. Niestety, federacja nadal poszukuje rywala dla byłego mistrza KSW i szuka chętnych na pojedynek.

Dziś na oficjalnym profilu organizacji pojawiła się grafika wraz z ogłoszeniem. Treść sugeruje, że Tomasz Narkun jest gotów stawić czoła każdemu przeciwnikowi, kto zechce stanąć na jego drodze do podpisania kontraktu z UFC.

Tym samym podejmuje spore ryzyko, gdyż ewentualna porażka z przeciwnikiem nisko notowanym lub mało znanym może przekreślić jego szanse na dostanie się do wymarzonej organizacji. Cała sytuacja została także negatywnie odebrana przez kibiców.

Jeszcze kilka lat temu Narkun był nie do zatrzymania w KSW, a teraz musi szukać ochotników do walki na lokalnych galach:

– Jesteś chętny stanąć Tomkowi na drodze do marzeń? Czy Tomasz Narkun dopisze 3-cie zwycięstwo w organizacji SBS i zostanie zawodnikiem UFC??? Przekonamy się 11 maja.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.