KSW

Mamed zabrał głos w sprawie kontuzji! Kiedy kolejna walka?

Mamed Khalidov poinformował swoich fanów, że już wrócił do intensywnych treningów. Były mistrz KSW czeka na kolejne oferty.

Legenda KSW doznała kontuzji podczas walki z Tomaszem Adamkiem na gali KSW EPIC w lutym. Choć Mamed mierzył się z byłym mistrzem świata w boksie, imponował swoją formą, zaskakując „Górala”. Niestety pojedynek musiał zostać przerwany po trzeciej rundzie ze względu na uraz zawodnika MMA.

Dwa miesiące po starciu Khalidov opublikował nagranie, w którym przekazał swoim kibicom, że może już wrócić do mocnych treningów. Od momentu złamania kości śródręcza ograniczał swoje aktywności fizyczne, ale teraz czuje się gotowy, by powrócić na pełne obroty.

– Od walki już minęło sporo czasu. Była kontuzja, było ryzyko, że trzeba będzie robić operację, ale na szczęście po walce od razu pojechałem do MD Clinic, do pana doktora Nagraby. Usztywnił mi rękę. Miałem połamaną drugą kość śródręcza, z odłamkami. Wprowadził mi tam osocze i dwa tygodnie miałem ręką nie ruszać. Tak zrobiłem.

– Po dwóch tygodniach zacząłem trenować delikatnie. Ręki nie ruszałem. Minęły dwa miesiące, ręka się zagoiła. Już boksuję. Wszystko jest dobrze, dzięki Bogu. Kontuzji już nie ma. Jestem w średniej formie. Podtrzymywałem formę. Teraz mogę już normalnie boksować. Mogę trenować. Zobaczymy jakie będą propozycje i co będziemy dalej robić.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.