Clout MMA

Natan kolejny raz próbował zniszczyć klatę! Lizał szybę i wypinał się w stronę Denisa [WIDEO]

Natan Marcoń nie przestaje zaskakiwać. Podczas ceremonii przed galą Clout MMA 3 stanął twarzą w twarz i ponownie próbował sprowokować rywala.

Już dzisiaj kontrowersyjny freakfighter wyjdzie do klatki, jednak nadal nie wiadomo, z kim się zmierzy. Zawalczy z Denisem Załęckim lub Denisem Labrygą. Wszystko zależy od tego, czy pierwszy z zawodników zostanie przez lekarzy dopuszczony do starcia.

Całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis Labryga Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.03 – 7.13Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.04 – 6.69Fortuna

Natan za wszelką cenę próbuje wykorzystać swoje 5 minut we freak fightach i doprowadza do wielu kontrowersyjnych sytuacji, zaczynając na obrażaniu, a kończąc na prowokowaniu przeciwników i uciekaniu za ochronę. Ostatnim razem podczas face-to-face zniszczył szybę, które dzieliła rywali.

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Kasjo" typuje walkę Szpilka vs. Załęcki! "Ma dużo większe szanse"

Tym razem federacja wzmocniła zabezpieczenia, a w pobliżu czekała już ochrona. Marcoń nie mógł przebić się przez szybę, ale postanowił za to ją polizać, a także wypiąć się w stronę przeciwnika, przez którego został kopnięty.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.