Clout MMA

Darmowe kody PPV na Clout MMA! Oglądaj LIVE przed walką Denis vs. „Wampir” [VIDEO]

Już dziś o godzinie 11:00 rozpocznie się program LIVE na kanale FANSPORTU TV. Gala Clout MMA 5 zacznie się za kilka godzin i to ostatni moment, by zadać pytanie bohaterom wydarzenia. Na czacie rozdawane za to będą darmowe kody na PPV!

Dzisiejsza gala Clout MMA odbędzie się w katowickim Spodku. Organizacja ponownie dała kibicom wybuchową mieszankę zestawień sportowo-freakowych. Nie zabraknie Denisa Załęckiego, którego rywalem będzie Michał „Wampir” Pasternak. Wcześniej zaś dojdzie między innymi do konfrontacji Salima Touahriego z Gracjanem Szadzińskim.


Galę Clout MMA 5 możesz obstawić tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kliknij poniżej i odbierz darmowe 20 PLN za pełną rejestrację!

Odbieram bonusy na Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Denis „Bad Boy” Załęcki – Michał „Wampir” Pasternak2.70 – 1.35Fortuna
Natan Marcoń – Łukasz „Cameraboy” Pawłowski1.60 – 2.06Fortuna

LIVE przed Clout MMA 5. Darmowe PPV

Dziś o godzinie 11:00 na kanale FANSPORTU TV wystartuje program LIVE z udziałem zawodników gali Clout MMA 5. Warto śledzić transmisję, gdyż rozdawane będą w jej trakcie darmowe kody PPV! Widzowie mogą też zadawać pytanie zawodnikom i zawodniczkom.

Sprawdź!  Labryga komentuje ogromne problemy z Clout MMA: "Słyszałem o trikach hakerskich. To jest przykre"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.