BoksHigh League

Najman rzuca wyzwanie Adamkowi! Stawia na szali pas WKU: „Wyniki oglądalności zostaną pobite. Być może zostanie pobity rekord mojej walki z Pudzianowskim”

Marcin Najman postanowił oficjalnie rzucić wyzwanie Tomaszowi Adamkowi. Dodatkowo podbił stawkę i stawia na szali swoje największe trofeum.

„El Testosteron” ma przed sobą jeden z najgłośniejszych pojedynków we freak fightach. Na gali High League 6 zmierzy się z Jackiem Murańskim i jak sam przyznaje, dla nie jego jest to nie tylko walka w klatce, ale także misja, aby usunąć rywala z Internetu.

Najman rzuca wyzwanie Adamkowi

Zawodnik znalazł już kolejnego przeciwnika, z którym chciałby się zmierzyć i za pośrednictwem social mediów rzucił wyzwanie Tomaszowi Adamkowi. Wszystko zaczęło się od odpowiedzi na słowa byłego mistrza świata, który stwierdził, że Amadeusz „Ferrari” Roślik nic nie potrafi i zostanie pokonany przez Kamila Łaszczyka.

Z Adamkiem nie zgodził się Najman, który następnie zaproponował pięściarzowi starcie w MMA i postawił na szali pas mistrza Europy w K-1 organizacji WKU, który zdobył, pokonując Jahmaia Satischiego.

– Tomek ostatnio zabiera głos często, jeśli chodzi o MMA. A o MMA Tomek nie wie nic, wie tyle, że jest coś takiego jak MMA. Stąd zainspirowany wieloma opiniami po wczorajszej mojej wypowiedzi odnośnie tego, że mam odmienne zdanie na temat walki „Ferrari” vs Łaszczyk zaproponowałem, że po co ma szukać rywala na walkę pożegnalną, rywal jest. Tyle że mówimy o MMA. Wtedy szanse będą wyrównane, a walka tak emocjonująca, że pobije wszelkie rekordy oglądalności.

– Jestem gotów postawić na szali ten biały piękny pas mistrza Europy WKU. Są tylko dwa kolory prawdziwych mistrzowskich pasów. Kolor zielony i biały. Oczywiście to former european champion, bo to pas byłego mistrza. Natomiast Tomasz, daleko szukasz, a tuż za rokiem jest świetny rywal na twoją pożegnalną walkę w MMA. Wyniki wszelkiej oglądalności zostaną pobite. Być może zostanie pobity rekord mojej walki z Pudzianem.

– Wiem, że argumentem przeciw będzie to, że tak fatalnie ostatnio zawalczyłem. Zgadza się. Kurwa, Tomek, ale ty jak zawalczyłeś? Lepiej? Obaj jesteśmy po porażkach. Trzeba wziąć pod uwagę, ja na High League 6 toczę najważniejszą walkę dekady, po tym zwycięstwie to już nie ja będę pytał ciebie o walkę, ale być może ty będziesz pytał mnie. A ja się zgodzę.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Tomasz Sarara w High League! Zawalczy z Michałem Pasternakiem! Znamy zasady pojedynku

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.