FAME MMA

DUŻE problemy zawodnika FAME! Ukradł stułę podczas transmisji na żywo! Sprawa trafi do prokuratury [WIDEO]

Zawodnik Fame MMA Szymon Besser w ostatnim czasie zmienił content prezentowany na swoich streamach. Jeden z ostatnich jego materiałów wywołał niemałe poruszenie, a sprawa trafiła do prokuratury.

„Szymool”, pod którym to pseudonimem bardziej znany jest twórca, zadebiutował we freak fightach w ubiegłym roku. Na gali FAME 16 zmierzył się z połową teamu Bungee, Dawidem Rzeźnikiem. Starcie to odbywało się na zasadach MMA, a po pełnym dystansie „Dzinold” wygrał jednogłośną decyzją. Od tamtej pory nie słychać nic o kolejnym występie Bessera, który swego czasu miał spory konflikt z Adrianem Polańskim.

Szymon spędził też trochę czasu na odwyku, a ostatnio postanowił zmienić swój content. Teraz streamer zaczął zajmować się różnego rodzaju religiami, co szybko się na nim odbiło. „Szymool” w trakcie live’a udał się do Torunia, do kościoła NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Dla nieświadomych – jest to świątynia Tadeusza Rydzyka.

Podczas zwiedzania wnętrza z kolegą wpadł na pomysł zabrania stuły z konfesjonału, czyli szarfy zakładanej przez kapłana do spowiedzi. Besser ukrył „fant” w plecaku, ale przy wyjściu został zatrzymany przez ochroniarza. Po chwili dyskusji oddał skradziony przedmiot.

Sprawdź!  (VIDEO) Tańcula otwarty na walkę z Denisem Załęckim! "Będziesz mnie bić z liścia? Chcesz, to możemy walczyć w oktagonie"

Sprawą bardzo szybko zajął się polityk Dariusz Matecki. Prezes Suwerennej Polski na Pomorzu Zachodnim zapowiedział zgłoszenie „Szymoola” do prokuratury pod poważnymi zarzutami: kradzieży oraz za obrazę uczuć religijnych:

Patostreamer Szymon Besser transmitował na żywo usiłowanie kradzieży stuły z konfesjonału w Kościele NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Nagranie zostało zabezpieczone, będzie podstawą zawiadomienia do organów ścigania wystosowanych przez fundację @OMAntypolonizmu i stow. @FideiDefensorPL. Poza próbą kradzieży zgłoszenie będzie obejmować również art 195 i 196 kk – napisał Matecki na Twitterze.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.