MMA VIP

Najman kolejny raz będzie kończył karierę! „Badania mówią jasno, muszę kończyć. To będzie ostatni rok moich startów”

To już kolejny rok, kiedy Marcin Najman zamierza odejść na ostatnią w karierze emeryturę. Kilka miesięcy temu powrócił do klatki i stoczył pierwszy pojedynek po kilkumiesięcznej przerwie.

W lutym 2021 roku „El Testosteron” przed czasem przegrał z „Taxi Złotówą” i podobnie jak Khabib zostawił swoje rękawice w klatce, co miało symbolizować jego pożegnanie z zawodowymi walkami. Ogłosił, że podjął ostateczną decyzję i już więcej nie powróci z emerytury.

Ponownie w klatce zobaczyliśmy go zaledwie 8 miesięcy później. Tym razem wybrał sobie jednak rywala odpowiedniego do swojej formy. Zmierzył się z kilkadziesiąt kilogramów lżejszym Rysiem „Szczeną”, którego pokonał w 17 sekund.

Najman w krótkim czasie wdał się w kolejne konflikty i znalazł kilku rywali chętnych na starcie. Wśród nich znalazł się Jacek Murański oraz prezes FEN. „El Testosteron” chciał również zrobić rewanż z Bonusem BGC, jednak ten nie spełnił warunki i nie wygrał swojej walki.

Niestety nie zobaczymy długo wyczekiwanego starcia z „Muranem”, gdyż Najman mimo podpisanego kontraktu wycofał się z tego zestawienia. W przyszłości ma dojść do walki z Pawłem Jóźwiakiem, natomiast najbliższym rywalem włodarza MMA-VIP będzie 60-letni były gangster „Misiek z Nadarzyna”.

Sprawdź!  "Murański to synonim durnia" - Marcin Najman ostro o Jacku Murańskim

Najman w ostatnim nagraniu na swoim kanale zdradził, że poza starciem z Mirosławem Dąbrowskim stoczy maksymalnie dwa pojedynki, po czym będzie zmuszony zakończyć karierę ze względu na swoje zdrowie.

– To będzie bez wątpienia ostatni rok moich startów, nie dlatego że chcę. Jeśli by to ode mnie zależało, to dobrze wiecie, że ja bym nie skończył nigdy, walczyłbym do końca życia. Oczywiście cholera wie, ile mi tego życia zostało. Natomiast ważne są badania, te, które wykonałem, mówią jasno: muszę kończyć.

– Także dwie maksymalnie trzy walki i co ma się wydarzyć, jeśli chodzi o te pojedynki, to się wydarzy. Jeśli są jakieś pojedynki, które wymyślił sobie internet i chciałby je zobaczyć no to, albo one wydarzą się teraz, albo się nie wydarzą nigdy.

Źródło: YouTube Marcin Najman

Sprawdź!  (VIDEO) Najman zawalczy z Bobem Sappem na MMA-VIP? Prezentuje swoją taktykę: "Nawiązaliśmy już kontakt. On jest zainteresowany"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.