KSW

Najdroższa walka w historii europejskiego MMA! Wiemy ile Pudzianowski i Mamed zarobią na KSW 77

KSW zaledwie rok temu ogłosiło najdroższą walkę w historii organizacji. Teraz kwota, jaką zarobią zawodnicy za zbliżający się hit, ma pobić europejski rekord.

Mowa o zestawieniu Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim, do którego dojdzie w main evencie KSW 77. Legendy polskiego MMA zawsze przyciągają przed ekrany i na trybuny masę kibiców. Ich starcie jest więc naprawdę dużym wydarzeniem.

Gala KSW 77 w całości dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy wykupionego abonamentu w Viaplay. Dostęp do platformy to koszt 34,99 zł za miesiąc, a oprócz gali, która odbędzie się w sobotę 17 grudnia dostępne są także wcześniejsze eventy federacji.

To jedyna okazja, by obejrzeć pojedynek Pudzianowski vs. Khalidov. O sile Mariusza mógł się przekonać niedawno Michał Materla, ale Mamed zapowiedział ostre wymiany! Aby się o tym przekonać potrzebny jest dostęp do Viaplay, które przeprowadzi transmisję na żywo. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner. Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości streamie online XTB KSW 77.

Sprawdź!  Pudzianowskiemu brakuje charakteru? Szpilka komentuje: "Zawodnicy tacy w 100 procentach wyróżniają się tym, że jeżeli coś nie idzie po ich myśli, to..."

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!


Najdroższa walka w Europie

Najpierw tytuł najdroższej walki należał do zestawienia Mameda z Michałem Materlą. Następnie w grudniu ubiegłego roku doszło do starcia pomiędzy Khalidovem i Roberto Soldiciem o mistrzowski tytuł kategorii średniej. Wówczas pobity miał zostać rekord organizacji, a Martin Lewandowski w jednym z wywiadów przyznał:

– Na ich zarobki wydamy łącznie kilka milionów złotych. To nie tylko najdroższa walka w historii KSW, ale myślę, że i w historii europejskiego MMA. To naturalny proces, bo Mamed zarabia znacznie lepiej niż w 2015 roku, a Soldić zanotował w KSW już sześć efektownych zwycięstw.

Teraz kwota za walkę ma być jeszcze większa, gdyż szef KSW w rozmowie z Super Expressem oświadczył – Mogę tylko potwierdzić, że jest to na pewno najdroższa walka w historii europejskiego MMA.

Jak dowiedzieli się dziennikarze, w sumie zarobki obu zawodników mają przekroczyć 3 miliony złotych.

Jesteśmy w Viaplay, co oczywiście jest dla nas bardzo korzystne, ale zasady wynagradzania zawodników są przez to inne. UFC płaci im określony procent wpływów z pay-per-view, więc na to wynagrodzenie zrzucają się de facto też widzowie. W naszym przypadku federacja KSW pokrywa te gaże w stu procentach – wyjaśnił Lewandowski.

Sprawdź!  (VIDEO) Mistrz KSW rzuca szalone wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu! "A umiesz zrobić tak?"

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę. 

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.