KSW

Mamed Khalidov gasi Pudziana na konferencji! „Jak ty mnie będziesz gonił, jak ja…?” [VIDEO]

Na konferencji prasowej przed XTB KSW 77 doszło do niejednej wymiany zdań pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Mamedem Khalidovem. Urodzony w Czeczenii fighter zapowiedział ostre wymiany!

Khalidov nie ma najlepszej passy w ostatnich pojedynkach. W grudniu ubiegłego roku przegrał przez ciężki nokaut z rąk Roberto Soldicia i choć liczył na rewanż, musiał obejść się smakiem. Pudzianowski tymczasem ma serię 5. wygranych z rzędu, a co więcej – wszystkie kończyły się przez KO lub TKO. Jego ostatnią ofiarą padł Michał Materla i to właśnie po tym pojedynku pojawił się pomysł zestawienia, które zakończy XTB KSW 77 17 grudnia.

Gdzie oglądać KSW 77? Wszystkie gale organizacji obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do licznych wydarzeń sportowych NA ŻYWO, a w tym między innymi wszystkie mecze Premier League, czy Bundesligi! W ofercie znajduje się też wiele filmów, seriali i programów rozrywkowych.

Sprawdź!  Materla nie ma szans na rewanż z Soldiciem? Szef KSW wyjaśnia: "Nie winię go za to, że oczekuje wyzwań, ale..."

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!


Mamed zapowiada ostre wymiany!

Na wczorajszej konferencji prasowej Mamed Khalidov został zapytany o gameplan na pojedynek z Pudzianem. O sile byłego strongamana przekonał się chociażby Michał Materla i sporo mówiło się o tym, że były mistrz KSW będzie walczył kompletnie inaczej. Urodzony w Czeczenii zawodnik zapewnił jednak, że zobaczymy fajerwerki.

– Ostra wymiana, mocna wymiana… tylko wymiana. Nie będę uciekał.

Będę cię gonił! – odpowiedział zaczepnie Pudzianowski.

Riposta Mameda Khalidova wywołała śmiech na sali. Cała sytuacja do zobaczenia poniżej od 3:50.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.