Boks

Nagranie spod ringu! Artur Szpilka ciężko znokautowany przez Łukasza Różańskiego [WIDEO]

Pojedynek Łukasza Różańskiego z Arturem Szpilką był main eventem wczorajszej gali Knockout Boxing Night 15, która odbyła się wczoraj w Rzeszowie, z udziałem publiczności.

Dużym faworytem tego pojedynku był mniej doświadczony Łukasz Różański, nie tylko według bukmacherów, ale także kibiców. Przed wejściem do ringu Szpilka został wygwizdany. Dobrze rozpoczął starcie i bardzo szybko posłał Różańskiego na deski.

To był jednak jedyny moment w tej walce, kiedy Szpilka pokazał się z dobrej strony. Różański natychmiast wstał i to on przejął kontrolę nad pojedynkiem. Kilkukrotnie posłał rywala na deski. Z każdą chwilą kibice byli coraz głośniejsi i liczyli na to, że zaraz ta walka się zakończy.

Sędzia pozwalał walczyć Szpilce dalej, ale już w pierwszej rundzie po mocnych ciosach Różańskiego został znokautowany. Nie był w stanie o własnych siłach wrócić do narożnika. Po werdykcie chciał pogratulować przeciwnikowi zwycięstwa, jednak został przez niego zignorowany.

Krótko po walce Różański wyjaśnił, że Szpilka dostał to, na co zasłużył – Cwaniakował i ubliżał mi przy mojej dziewczynie, gdzie oczywiście każdy ma jakieś tam zasady i tak się nie robi.

Czy ten pojedynek zakończy karierę Artura Szpilki? Pięściarz wciąż popełnia w kółko te same błędy. Opuszcza ręce, podnosi brodę i zamiast boksować, próbuje się bić z przeciwnikami. Między innymi Mateusz Borek zaznaczył, że jeśli przegra z Łukaszem Różańskim, powinien odpuścić sobie sporty walki.

Sprawdź!  Szpilka nie będzie zadowolony z takiej odpowiedzi! "Zachowujesz się jak obrażona księżniczka. Jakbyś był pępkiem świata"

Źródło: YouTube / Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.