Boks

Kamila Wybrańczyk zabrała głos po przegranej Artura Szpilki: „Taki jest sport, po prostu ktoś musi wygrać, ktoś musi przegrać. Jesteśmy zdrowi, Artur jest…”

Długo wyczekiwany pojedynek w Rzeszowie na gali Knockout Boxing Night 15 zakończył się zgodnie z typowaniami kibiców i bukmacherów. Łukasz Różański wygrał najważniejszy pojedynek w swojej karierze.

Już chwilę po rozpoczęciu Szpilka posłał rywala na deski, jednak ten natychmiast wstał i sytuacja szybko obróciła się o 180 stopni.Różański ruszył na Szpilę, który z opuszczonymi rękami próbował bić się z przeciwnikiem. Artur najpierw zaliczył kilka nokdaunów, żeby na koniec zostać znokautowanym w pierwszej odsłonie.

Różański wykorzystał to, że Szpilka jak już widzieliśmy w poprzednich pojedynkach, wciąż powraca do starych nawyków. Opuszcza ręce i podnosi brodę. Wszyscy eksperci wspominali, że ten element będzie kluczowy i jeśli Szpilka znowu popełni te błędy, zostanie znokautowany.

Przed pojedynkiem w sieci pojawiła się masa komentarzy internautów, którzy nie tyle wspierali Różańskiego, co liczyli na to, że Szpilka po prostu przegra. Przed wejściem na ring pięściarz został wygwizdany, a po przegranej zwycięzca zignorował go, kiedy ten chciał podać rękę.

Jak wyjaśnił krótko po wygranej walce – Ma, co chciał, cwaniakował i ubliżał mi przy mojej dziewczynie, gdzie oczywiście każdy ma jakieś tam zasady i tak się nie robi.

Artur opuścił halę bez żadnego komentarza, nie udzielił żadnego wywiadu. Głos po porażce zabrała jego narzeczona Kamila Wybrańczyk. Na swoich social mediach opublikowała nagranie, na którym mówi:

Sprawdź!  Oglądaj walkę Wrzosek vs. Szpilka za 10 zł! Aż 500 kodów na XTB KSW 94 do rozdania

 Dziękuje za wszystkie wiadomości, będę czytać jutro, tylko te miłe, a te niemiłe… jebać! A my w McDonaldzie, zasłużone. Taki jest sport, po prostu ktoś musi wygrać, ktoś musi przegrać. Jesteśmy zdrowi, Artur jest zdrowy, żyjemy, mamy siebie i to jest w życiu najważniejsze – powiedziała narzeczona pięściarza.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.