FAME MMA

Murański zapowiada nokaut w walce na FAME 14: „Zatańczysz na nogach i runiesz z hukiem”

Już dzisiaj odbędzie się kolejna konferencja, podczas której Mateusz Murański ponownie będzie mógł stanąć twarzą w twarz z Alanem Kwiecińskim.

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i mają oni do wyjaśnienia trwający od dłuższego czasu konflikt, który będzie miał swój finał już 14 maja. Na gali w Krakowie freak fighterzy stoczą kolejny pojedynek dla federacji FAME i zmierzą się w formule MMA.

Na konferencji możemy spodziewać się kolejnych dymów. Ostatnim razem doszło do awantury, a podczas F2F ochrona musiała rozdzielać zawodników, gdyż Alanowi puściły nerwy i kilka razy rzucił się w kierunku swojego przeciwnika.

Murański zapowiada nokaut na Alanie

Murański ponownie powrócił na ostatniej konfrontacji z Alanem i na swoich social mediach zamieścił fragment nagrania z F2F oraz zapowiedział, że tym razem jego rywal z hukiem wyląduje na deskach.

– W walce liści nie będzie Alanku, oj nie będzie. Tym razem zatańczysz na nogach i nie polecisz jak rażony prądem kilka metrów, tylko runiesz z hukiem.

Poniżej znajdziesz nagranie z awantury na F2F:

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Sprawdź!  (VIDEO) Tyburski zaczepia Normana Parke! Jest nagranie z gali FAME 14!

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.