FAME MMA

Jacek Murański ostro o Popku! „Nieudacznik. Nie złamał żadnego paluszka. Tchórz, lamus, zbity frajer”

Jacek Murański po raz kolejny wbił szpilkę w „Popka” i w ostrych słowach wypowiedział się o nim w ostatnim wywiadzie.

Konflikt pomiędzy raperem a rodziną Murańskich trwa już od dłuższego czasu. Przy okazji kolejnych wywiadów nie szczędzą sobie ostrych słów. Wygląda na to, że wszystko będzie musiało zostać rozwiązane w klatce, tak jak zapowiadał Mateusz.

Freak fighter wyjaśnił, że w 2022 roku stoczy nawet 5 pojedynków, a jednym z nich ma być starcie właśnie z „Popkiem”. Przyznał również, że do takiego zestawienia przymierza się także jego ojciec Jacek. Nie wiadomo jednak, czy sam raper będzie zainteresowany, gdyż kilkukrotnie wspominał, że żadne pieniądze nie przekonają go do walki z Murańskimi.

Jacek Murański ostro o „Popku”

W ostatnim wywiadzie dla kanału Ebe Ebe Murański odpowiedział na serię pytań od Internautów. Jedno nich dotyczyło wrogów Jacka. Freak fighter na pierwszym miejscu wskazał właśnie „Popka”, z którym jest skonfliktowany od dłuższego czasu. Natomiast na drugiej pozycji znalazł się Konrad Niewolski.

– Ten lamus „Popek”, nieudacznik ze złamanym paluszkiem rzekomo. Nie złamał żadnego paluszka, tylko odbił się od Normana Parke, poczuł siłę i wydymał wszystkich fanów, którzy wykupili PPV. Na drugi czy trzeci dzień był u Pudziana na roascie i nie było widać złamanego paluszka, po trzech dniach był na jakichś sparingach, robił łapki z jakimś chłopakiem z GROMDY, tam też nie było śladu złamania. Także tchórz, lamus, zbity frajer „Popek” na samej górze.

Kursy bukmacherskie na galę FAME 14

Murańscy zapewne w przyszłości będą chcieli zmierzyć się z „Popkiem”, jednak na ten moment czekają na nich inne walki. Mateusz powróci do klatki na gali FAME 14 i zmierzy się z „Alanikiem”. Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Sprawdź!  Popek przez narkotyki odszedł z KSW! Żałuje tej decyzji: "Zerwałem kontrakt, bo znowu chciałem zacząć ćpać. Poszedłem na łatwiznę. Nie chciałem już..."

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.