FAME MMA

Jacek Murański zapowiada debiut żony w organizacji FAME? Zaskakujący wpis „Murana” w social mediach!

To naprawdę się dzieje! Być może swój debiut zaliczy kolejny członek rodziny Murańskich. Potwierdza to zaskakujący wpis na Instagramie Jacka.

Wygląda na to, że niedługo poznamy szczegóły w sprawie debiutu Joanny Godlewskiej-Murańskiej w formule MMA. Istnieje szansa, że dołączy ona do grona, w którym znajduje się jej syn Mateusz i mąż Jacek. Obaj bowiem mają za sobą pojedynki w największej polskiej organizacji freakowej.

Młodszy z Murańskich zawalczył już na FAME 10 ze skonfliktowanym Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe, w przeszłości byli oni kolegami, jednak aktualnie jest pomiędzy nimi naprawdę sporo złej krwi. Mieli więc do wyjaśnienia wiele spraw w klatce.

Pierwsze starcie wygrał Tańcula, a na FAME 12 mieliśmy zobaczyć głośny rewanż. Na tydzień przed galą okazało się jednak, że kontuzjowanego Mateusza zastąpi Jacek, który oświadczył, że zawalczy wyłącznie w tak zwanej klatce rzymskiej.

Pojedynek cieszył się ogromnym zainteresowaniem i dostarczył kibicom wielkich emocji. Starcie zakończyło się dyskwalifikacją Murańskiego w czwartej odsłonie. Do tego czasu przyjmował jednak ogromną liczbę ciosów od Tańculi.

Sprawdź!  Konferencja FAME 15 usunięta z YouTube! Wszystko za sprawą Zbigniewa Stonogi: "Materiał dowodowy zabezpieczony. Teraz można się brać za proces karny i cywilny"

Przy okazji walki Jacka w sieci pojawiło się wiele komentarzy, że brakuje jeszcze debiutu Joanny Godlewskiej-Murańskiej. Mamę Mateusz i żonę Jacka mogliśmy zobaczyć czy usłyszeć na kilku głośnych nagraniach, m.in. na filmie z treningu, podczas którego dopinguje swojego męża, krzycząc – Jedziesz „Muran”! Jedziesz z kur*ą!

Początkowo Jacek zapewniał, że jego żona nie zawalczy w formule MMA. Niedawno zmienił jednak zdanie. W serii Q&A na kanale „Ebe Ebe” przyznał, że być może będziemy mieli okazję zobaczyć w klatce Joannę Godlewską-Murańską.

Tym razem zamieścił na Instagramie tajemniczy wpis, w którym oznaczył włodarzy organizacji FAME. Szczegóły mamy poznać już niedługo.

– Hmmm… No cóż, pożyjemy, zobaczymy co z @joanna_godlewska_muranska dalej z @famemmatv szczegóły wkrótce od… samego źródła: @pasternak_rafal @krzysztofrozpara @wojtekgola @boxdel

Źródło: Instagram

Sprawdź!  "Popek Monster" przed starciem z Normanem Parke: "Jak przypie**olę przez gardę, to jestem w stanie go znokautować"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.