FAME MMAMMA

„Murański to synonim durnia” – Marcin Najman ostro o Jacku Murańskim

Od pewnego czasu jest gorąco na linii Marcin Najman – Jacek Murański. Obaj panowie nie ukrywają niechęci i tego, że chcą się ze sobą zmierzyć i prawdopodobnie dojdzie do tego na gali Najmana czyli MMA VIP. Jednak Murański wątpi w rzetelność Marcina i woli walczyć z nim na gali FEN.

Marcina Najmana nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest on byłym zawodnikiem boksu zawodowego, gdzie stoczył 21 pojedynków z czego wygrał 15 z nich. W 2009 roku zadebiutował w formule MMA, gdzie przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Przez wielu to starcie jest uważane za najważniejszą walkę w historii polskiego MMA. W latach 2019-2020 był związany z Fame MMA jednak po dyskwalifikacji w walce z „Don Kasjo” został z niej zwolniony. W ostatnim boju na MMA-VIP I przegrał przez TKO z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem.

Jacek Murański w świecie zaistniał przy okazji występu swojego syna na Fame MMA 10. Przez ten okres wszedł w konflikt z Piotrem Szeligą, Dominikiem Zadorą i Arkadiuszem Tańculą. Jest on również aktorem, który występował w takich produkcjach jak: „Na sygnale”. „Młody Piłsudski” czy „Ślad”.

„120 sekund i po tobie” – Marcin Najman ostro o Jacku Murański

Marcin Najman zareagował na wypowiedź Murańskiego i odniósł się do niej na Twitterze w bardzo ostrych słowach. W innym twecie napisał, że to starcie może się odbyć tylko na jego gali MMA VIP.

Sprawdź!  Zbigniew Rybak odpowiada Arturowi Szpilce: "Nie jestem jego fanem i nigdy nie byłem, ale nie ukrywam, że zrobiło mi się miło"

“Murański, zgodziłem się na wszystkie twoje warunki walki. Twoja gaża 100 tys (za wygraną) idzie do depozytu. To Wy weszliście mi w drogę obrażając mnie. A twój dziadek Wojtek, nie mnie, a tobie rozwaliłby łeb, że dziś nazwisko Murański to synonim Durnia! 120 sekund i po tobie!”

napisał na Twitterze Marcin Najman.

Walka Najman vs. Murański tylko na MMA VIP.

„Rewanżu nie będzie Paweł ponieważ Murański będzie miał sporty walki wybite z głowy doszczętnie Ta walka beze mnie się nie odbędzie dlatego może odbyć się wyłącznie na MMA-VIP. O ile się Muran nie osra, bo taki scenariusz też poważnie zakładem.”

dodał Marcin Najman.

źródło: Twitter, Marcin Najman

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.