FAME MMAMMA

Murański mógł zawalczyć z zawodnikiem KSW! Odrzucił ofertę i wybrał innego rywala: „Była taka propozycja, natomiast wybrałem…”

Mateusz Murański w ostatnim wywiadzie odniósł się do porażki z Arkadiuszem Tańculą oraz zdradził, że miał możliwość walki z zawodnikiem KSW.

Ostatni raz widzieliśmy młodego „Murana” w akcji na gali FAME 15. Stanął wówczas do rewanżu z „Aroyem”. W pierwszej walce przegrał przez decyzję sędziów. Tym razem Mateusz był przekonany, że to jego ręka powędruje w górę. Tak się jednak nie stało.

Murański o ostatniej porażce i nadchodzącej walce

Tańcula całkowicie zdominował Murańskich, z którymi był skonfliktowany przez długi czas. Na FAME 15 najpierw poddał Mateusza, a następnie w rewanżu po raz kolejny brutalnie rozbił jego ojca Jacka, któremu nie dał najmniejszych szans na sprawienie niespodzianki.

W ostatniej rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco zapowiedział, że nigdy więcej nie da tak słabej walki, w której dużo kalkuluje, zamiast pokazać wszystko, co potrafi:

– Jedno jest pewne, jedno wam mogę obiecać, że już nigdy nie dam takiej walki, bo to po prostu zakała na moim dobrym imieniu. Tak się mogą bić w UFC, gdzie jest 5 rund i przez 2-3 trzeba się szachować. To są freaki, wchodzisz się napierdalać, a nie się klepać.

Następnie zdradził, że organizacja MMA Attack, dla której stoczy dzisiaj pojedynek zaoferowała mu nie tylko walkę z Vaso Bakoceviciem, ale również z innym rywalem. Wybrał on jednak „Psycho”, zaznaczając, że jest on bardziej niewygodnym przeciwnikiem:

Sprawdź!  Alan Kwieciński o pojedynku Bomba vs Murański: "Ta walka była ustawiona. Zero charakteru, zero czegokolwiek"

– Była inna propozycja, też na zawodnika z KSW. Był to Polak, to mogę powiedzieć. Fajnie, natomiast wybrałem gorsze zło. Wybrałem gościa, który wchodzi w wymiany, lubi się bić, a ja mam coś do udowodnienia.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.