PRIME SHOW MMA

Murański chciał zaatakować Jóźwiaka, ale się wycofał! Ochrona nie była potrzebna [WIDEO]

Za nami kolejny program Zadyma, w którym twarzą w twarz stanęli Jacek Murański i Paweł Jóźwiak. Podczas wymiany zdań nie brakowało emocji.

Pomiędzy rywalami początkowo nie było złej krwi, jednak bardzo szybko narodził się naprawdę duży konflikt, który cały czas przybiera na sile. Atakowali siebie w wywiadach i social mediach, jednak kiedy usiedli razem w studio, puściły im hamulce.

W trakcie programu Murański kilkukrotnie się odpalał i nie dopuszczał do słowa rywala. Freak fighterzy próbowali się przekrzykiwać i nawzajem wbijali sobie szpilki. Wydawało się, że niewiele brakuje, a dojdzie do rękoczynów. Okazało się jednak, że ochrona nie była potrzebna.

W pewnym momencie w trakcie kłótni Jacek poderwał się z fotela i ruszył w stronę Jóźwiaka. Prezes FEN szybko podniósł się i był gotowy na wymianę ciosów. Ostatecznie jednak żaden z nich tak naprawdę nie zamierzał się bić. Wyglądało na to, że „Muran”, który wystartował w kierunku przeciwnika, bardzo szybko zrezygnował z uderzenia Jóźwiaka.

Po chwili do akcji wkroczyła ochrona, jednak zajęło jej chwile dojść do freak fighterów, którzy mieli czas na zaatakowanie siebie nawzajem. Kiedy rywale zostali rozdzieleni, Jacek ponownie się odpalił i próbował wyrwać ochroniarzowi.

Sprawdź!  Zawodnicy Prime MMA sami sobie winni? Szalony Reporter zdradza powody niewypłaconych pieniędzy!

Pod nagraniami z awantury pojawiło się wiele komentarzy. Internauci żartują, że w tym wszystkim przeciwnicy zapomnieli siebie zaatakować:

Kursy bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs Murański

Wszystkie walki Prime Show MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.