Clout MMA

Mocny komentarz Don Diego! Tak zareagował na kontrowersyjny występ Denisa Załęckiego!

Mateusz Kubiszyn nie mógł powstrzymać się od komentarza i w mocnych słowach zareagował na kolejną porażkę swojego byłego rywala.

Podczas piątkowej gali Clout MMA 3 Denis Załęcki powrócił do klatki, żeby zmierzyć się z „Wielkim Bu”. Miał okazję przerwać serię przegranych, jednak zaprezentował się bardzo źle i na moment nie zagroził rywalowi. Nawet kiedy celnie trafił, to padał sam po swoich uderzeniach.

„Bad Boy” lądował na deskach praktycznie po każdym ciosie wyprowadzonym przez jednego i drugiego zawodnika. W końcu sędzia przerwał starcie w drugiej odsłonie, a tym samym Załęcki przegrał piątą walkę z rzędu.

Kubiszyn komentuje kolejną porażkę Załęckiego

Głos po gali zabrał „Don Diego”, który wcześniej niespodziewanie typował wygraną Denisa. Przeprosił kibiców, a także w mocnych słowach uderzył w byłego przeciwnika, którego pokonał w pojedynku na gali High League.

Zwrócił się również do Artura Szpilki. Wygląda na to, że panowie mieli prywatny zakład, który zwyciężył były pięściarz, obstawiając wygraną „Wielkiego Bu”:

– Nie będę tego komentować, po prostu chyba muszę przeprosić. Szpilka, już po pierwszej rundzie widać, że ten zakład wygrałeś. Przyjeżdżam do ciebie na trening i stawiam obiad. Naprawdę to jest… Nie wiem, jak to określić, ale to jest obraza człowieczeństwa, obraza sportu, obraza freaków, obraza całego środowiska i wszystkiego, co się tylko da. Naprawdę przepraszam. Denis ty pało! Denis penis przewraca się przy wietrze.

Sprawdź live z trenerem Mirosławem Oknińskim po gali Clout MMA 3:

Sprawdź!  Clout MMA 2: Boro przetrwał do końca! Wygrywa starcie przeciwko 10 rywalom! [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Denis połukładaj wszystko jeszcze raz od początku taki fajter mocny charakter warunki wszystko jest zrób porządek z głową i liczę na twój powrót wszystkiego najlepszego dasz sobie radę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.