Clout MMA

Denis Załęcki na gorąco tłumaczy się po przegranej! „Na ulicy zawsze wygrywam” [WIDEO]

Denis Załęcki przedłużył swoją serię porażek. Tym razem jednak nawet nie zamierzał podejmować walki i padał na deski po każdym uderzeniu.

„Bad Boy” ma na swoim koncie już pięć porażek z rzędu. Podczas wczorajszej gali Clout MMA 3 zmierzył się z „Wielkim Bu” i zapewniał, że bez problemów poradzi sobie z rywalem, któremu nie szczędził ostrych słów. Niestety występ Załęckiego całkowicie rozczarował.

Denis komentuje porażkę

Zawodnik z Torunia padał na deski nie tylko po przyjętych ciosach, ale również po każdym wyprowadzonym uderzeniu. Gdy tylko kopnął, kładł się na matę i wyglądało to, jakby za wszelką cenę chciał uniknąć konfrontacji.

W pewnym momencie wściekły „Wielki Bu” nie wyprowadził nawet żadnego ciosu, tylko ruszył w stronę rywala, a ten i tak padł na deski. W końcu sędzia przerwał walkę w drugiej odsłonie. Niestety kibice oczekiwali całkowicie czegoś innego i są mocno zawiedzeni.

Swoją słabą dyspozycję Denis miał okazję skomentować w wywiadzie po przegranej. Jak twierdzi, na ulicy wszystko wygrywa, a w klatce zjada go presja i hejt:

Sprawdź!  Peszko o gali Clout MMA 2 i skandalu w Holandii! Komentuje aferę po meczu Legii [WIDEO]

Sprawdź live z trenerem Mirosławem Oknińskim po gali Clout MMA 3:

Zobacz wywiady po gali Clout MMA 3:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.