FAME MMA

Mocne zarzuty byłego zawodnika FAME: „Nie szanują ludzi, szufladkują wszystkich. FAME ma wyje*ane”

Freak fighter w ostrych słowach wypowiedział się o poznańskiej organizacji. Stwierdził, że FAME nie szanuje swoich zawodników.

Łukasz Lupa to freak fighter, który z poznańską organizacją był związany od początku jej istnienia. Łącznie stoczył cztery pojedynki. Najpierw pokonał Marka Wilczaka, następnie na FAME 2 przegrał z Kamilem Stępińskim.

Do klatki powrócił dopiero po 2 latach na gali siódmej edycji. Zmierzył się wtedy z Marcinem Makowskim i wygrał przed czasem. Ostatni raz widzieliśmy go na FAME 10, gdy przegrał z „Arabem” po jednogłośnej decyzji sędziów.

Teraz Lupa zmienił organizację i zawalczy dla nowej na polskim rynku federacji Prime Show MMA, której twarzą jest inny były zawodnik FAME Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Rywalem Lupy będzie Piotr Tyburski. Obaj zawodnicy wzięli udział w face-to-face przed nadchodzącą walką, a Łukasz w ostrych słowach wypowiedział się na temat poznańskiej organizacji.

Freak fighter zdradził, że miał powrócić do klatki FAME, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. Stwierdził, że organizacja nie szanuje swoich zawodników, jednak nie chciał zdradzić więcej szczegółów.

– Zadzwoniliście no i jestem. Miałem walczyć na FAME, ale że FAME ma wyjebane… Nie szanują ludzi, szufladkują wszystkich, to stwierdziłem, że ja też mam wyjebane i trzeba iść do przodu. No tam są najważniejsze followersy, lajki na Instagramie, kto ma więcej, to istnieje, a kto nie, to… Ja jestem wolnym strzelcem. Miała być walka z Piotrkiem, ale no… No moim zdaniem po prostu nie szanują zawodników.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Szeliga pewny siebie przed FAME 18! Chce stoczyć dwa pojedynki jednego wieczoru: "Po Pasternaku chętnie bym wziął do klatki..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.