FAME MMA

(VIDEO) Mocne zapowiedzi Jóźwiaka przed FAME 17! Boxdel wybuchnął śmiechem: „Pomylił karierę freak fightera z angażem do Pitbulla”

Do sieci trafiła zapowiedź pojedynku włodarzy, do którego dojdzie 3 lutego podczas gali FAME 17 w Krakowie. Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych zestawień.

Michał „Boxdel” Baron zmierzy się z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem, z którym jest skonfliktowany od długiego czasu. Zawodnicy mają sobie sporo do wyjaśnienia i zrobią to w klatce rzymskiej, co bez wątpienia dostarczy ogromnych emocji.

Boxdel reaguje na słowa rywala

Obaj zawodnicy są mocno zmotywowani i chcą urwać głowę rywalowi. FAME opublikowało właśnie trailer kilku pojedynków, w tym również starcia „Boxdel” vs Jóźwiak. Już wcześniej prezes FEN zapowiadał, że pośle Barona na deski, a tym razem się odpalił i rzucił w kierunku przeciwnika:

– Kurwa, zabiję cię! Za te wszystkie wyzwiska mi zapłacisz w oktagonie! – mówi prosto do kamery Paweł Jóźwiak.

W materiale promującym FAME 17 możemy znaleźć również reakcję „Boxdela” na te słowa. Włodarz największej w Polsce federacji freakowej wybuchnął śmiechem i odpowiedział:

– Jóźwiak pomylił karierę freak fightera z angażem do „Pitbulla” – stwierdził „Boxdel”, który chwilę później wyjaśnił, dlaczego aż tak bardzo nie lubi swojego rywala – Jóźwiak to nie jest tak, że mi się nudzi w życiu i ja obrałem ciebie jako cel. To ty próbowałeś wyrządzić krzywdę naszej firmie, więc w odpowiedzi na to dostaniesz bęcki.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Poważny stan Ferrariego. Trener wyjaśnia, dlaczego nie zawalczył z Dubielem: "Było zagrożenie, że jeśli by dostał strzała, to..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.