High League

Mocne słowa Alana przed walką z Załęckim! „Będzie skończony wszędzie. U siebie w mieście, w Internecie, u znajomych”

Już dzisiaj odbędzie się kolejna konferencja przed nadchodzącą galą High League 2, na której dojdzie do emocjonującego pojedynku pomiędzy skłóconymi zawodnikami.

Alan Kwieciński i Denis Załęcki mają jeden z największych w ostatnim czasie konfliktów na polskiej scenie freakowej. Rywale nie szczędzą sobie ostrych słów i złą krew mogliśmy zobaczyć m.in. przy okazji ich pierwszego spotkania, czy podczas „Rundek”.

W trakcie programu prowadzonego przez Arkadiusza Pawłowskiego doszło nawet do awantury. Denis Załęcki rzucił się za Alanem Kwiecińskim, jednak zostali oni rozdzieleni przez ochronę. Natomiast kiedy stanęli twarzą w twarz „Bad Boy” nie wytrzymał i uderzył rywala w twarz.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Alan po awanturze z Załęckim zapewnił, że nawet nie odczuł uderzenia swojego przeciwnika. Freak fighter wielokrotnie wspominał, że nie boi się rywala, a teraz w wywiadzie, który pojawił się na kanale ebe ebe przekonuje, że po walce „Bad Boy” będzie skończony nie tylko w sieci, ale także w Toruniu i wśród swoich znajomych.

Sprawdź!  Denis zabrał głos w sprawie kontuzji! "Pier***ona kontuzja. Wyjdę nawet ze złamaną ręką, nie jak większość freak fighterów"

– Nie wie po prostu, jaki system obronny przyjąć, bo wie, co go czeka, bo wie, że jak przegra tę walkę, a przegra tę walkę, to będzie skończony wszędzie. Będzie skończony w Internecie, będzie skończony u swoich kolegów, będzie skończony u siebie w mieście.

Źródło: YouTube ebe ebe

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.