FAME MMA

MMA w butach! Ferrari i Boxdel o trudnych negocjacjach z Łaszczykiem: „Było blisko tego, że mógł nie zawalczyć. Bardzo dużo rzeczy chciał”

Amadeusz „Ferrari” Roślik oraz włodarz federacji FAME zdradzili szczegóły negocjacji main eventu najbliższej gali, do której dojdzie 3 lutego.

Na FAME 17 po raz pierwszy zobaczymy w walce wieczoru „Ferrariego”, który przywita w formule MMA niepokonanego zawodowego pięściarza Kamila Łaszczyka. Dla „Szczurka” będzie to pierwsza w życiu walka nie w ringu, a w klatce.

„Boxdel” i „Ferrari” o negocjacjach

Podczas wczorajszego Cage’a „Ferrari” został zapytany o szczegóły negocjacji i przyznał, że nie było łatwo. Łaszczyk miał stawiać bardzo dużo warunków i niewiele brakowało, a pojedynek w ogóle by się nie odbył. Amadeusz postanowił jednak w końcu odpuścić i zgodzić się na warunki przeciwnika.

Słowa zawodnika potwierdził „Boxdel”, który przyznał – Rzeczywiście, jeżeli chodzi o walkę Amadeusza i Kamila Łaszczyka, to dogadanie było bliskie temu, że Łaszczyk mógł nie zawalczyć. Tam bardzo dużo rzeczy chciał. Było mnóstwo z jego strony… Rafał był już troszeczkę podirytowany tym.

Co ciekawe, będzie to dosyć nietypowa walka, gdyż zawodnicy będą bić się w butach. Kiedy „Ferrari” wyszedł do starcia z Pawłem Bombą w butach, miał zakaz wyprowadzania kopnięć. Tym razem będzie jednak inaczej i mimo butów zawodnicy toczą normalny pojedynek w MMA:

Sprawdź!  Nowy mistrz FAME MMA! Adrian Polański stracił pas kategorii półśredniej! „Wiewiór” wygrywa

Nie wiem, czy mamy zapis, czy to muszą być bokserskieTurski wtrącił i wyjaśnił, że będą to buty zapaśnicze, po czym „Ferrari” kontynuował – Jest różnica, bo w walce z Bombą nie mogłem kopać, a teraz mamy tak skonstruowane wszystko, że możemy też kopać, także full MMA tylko, że w butach.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.