FAME MMA

Mistrz KSW, Roberto Soldić wspiera zawodnika FAME MMA przed dzisiejszą galą! „Dajesz ku**a!” (VIDEO)

Już dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się hitowa gala FAME MMA 13, na której w walce wieczoru zobaczymy dwóch debiutantów – „Nitro” zmierzy się z „Unboxallem”. Wydaje się jednak, że kibice czekają na inne starcia, gdzie mogą posypać się ciężkie nokauty! Piotr „Szeli” Szeliga zawalczy z „Arabem”, a w formule bokserskiej zmierzą się ze sobą Amadeusz Ferrari oraz Adrian Polak.

Na kilka godzin przed wydarzeniem charakterystyczne nagranie udostępnił mistrz KSW – Roberto Soldić, który wspiera jednego z zawodników dzisiejszej gali. Przypomnijmy, że bardzo prawdopodobny jest transfer Soldica do organizacji UFC. Chorwat spotkał się kilka dni temu z przedstawicielami największej organizacji MMA na świecie w Wielkiej Brytanii i wszystko wskazuje, że niebawem nastąpi wielkie ogłoszenie. KSW miało skontrować ofertę UFC dając w ofercie kontrakt na 4 walki – na kwotę 1 miliona euro! Czy Roberto zostanie w KSW? Okaże się już w najbliższym czasie!

Gala FAME MMA 13 odbędzie się już dzisiaj o godzinie 20:00. W co-main evencie zobaczymy pojedynek Popka Monstera z byłym zawodnikiem UFC i KSW – Normanem Parke.

Nagranie Soldica nie tyczy się nikogo z wyżej wymienionych zawodników. Roberto dodał wideo skierowane do Dawida Malczyńskiego, który zawalczy z reprezentantem ekipy Warszawskiego Koksa – Pawłem „PONCZEK” Sikorą.

Sprawdź!  (VIDEO) Szeliga o walce z Murańskimi: "Może być kick-boxing, tajski boks, może być formuła MMA, ale żeby były gołe pięści"

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł. Początek o 20:00

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

WIDEO:

„Dawid dajesz kur**! Powodzenia! – mówi mistrz KSW, Roberto Soldić!

Darmowy zakład na FAME 13

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> ZAKŁAD BEZ RYZYKA!

Źródło: BetClic

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.