FAME MMA

Wiemy, jak wygląda samochód FAME! Dodge RAM za 300 tysięcy trafi do jednego z zawodników!

Już za kilka godzin rozpocznie się wyczekiwana gala FAME 13, podczas której dojdzie do głośnego pojedynku pomiędzy Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem i Adrianem „Polakiem” Polańskim.

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

FAME postanowiło podnieść stawkę i nagrodzić najlepsze zestawienie specjalnym samochodem przygotowanym przez „Buddę”. Początkowo auto mogło trafić do każdego z zawodników, jednak aby ratować pojedynek „Ferrari” vs „Polak”, pojazd trafi do jednego z nich.

Pojazdem był zainteresowany m.in. „Popek”, który liczył na to, że być może uda mu się wygrać auto. Sam „Budda” w wywiadzie dla fansportu.pl przyznał, że jest niezadowolony z tego, iż samochód dostanie jedynie Amadeusz albo Polański.

Dodge RAM oficjalnie zostanie przedstawiony dopiero podczas gali, jednak już kilka godzin przed FAME 13 do sieci trafiły zdjęcia samochodu wartego około 300 tysięcy złotych.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.