MMA

Misiek z Nadarzyna podpisuje się pod słowami Różala! Ostro o walce Masa vs Murański

„Misiek z Nadarzyna” w ostrych słowach skomentował pomysł walki pomiędzy Jackiem Murańskim i „Masą”. Odniósł się też do wypowiedzi „Różala”.

Pojedynek pomiędzy najsłynniejszym polskim świadkiem koronnym, który nie porzucił przestępczej działalności i kontrowersyjnym freak fighterem wywołał ogromny skandal. Znaczna większość jest przeciwna takiemu zestawieniu, ale znaleźli się też Internauci, którzy chcieliby zobaczyć walkę. 

„Misiek z Nadarzyna” o walce „Masy” we freak fightach

W ostry sposób na ten pomysł zareagował m.in. Marcin Różalski. Teraz w ostatnim wywiadzie dla Karola Garncarza odniósł się do tego „Misiek z Nadarzyna” który przyznał, że podpisuje się pod słowami „Różala”.

Zmiażdżył osoby, które są zainteresowane walką i wykupiłyby PPV. Uważa, że „Masa” nie powinien dostać żadnej szansy na zarobienie pieniędzy we freakach:

– Nie będę cytował „Różala” czy innych, ale od razu mówią, że ci, co będą wykupować tę walkę, żeby dać zarobić „Masie”, to są takie same ku..a frajery, jak i on. Oficjalnie wiadomo, że ci, co będą chcieli wykupić walkę i promować patologię typu konfident, świadek koronny, 60-tka, no to jesteście takie same ku..y. Ja się dołączam do słów „Różala”. Jesteście tacy sami frajerzy jak „Masa”.

Co ciekawe, uważa również, że osoba, którą mogliśmy zobaczyć na trailerze, to tak naprawdę nie „Masa”. Jest też przekonany, iż w Polsce nie będzie najmniejszej szansy na zorganizowanie takiego pojedynku.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.