UFC

Jan Błachowicz skrytykował byłego rywala! „Przecież to on płakał po walce”

Jan Błachowicz odwiedził podcast Łukasza Jurkowskiego, gdzie skomentował między innymi swojego byłego rywala. Aleksandar Rakić od czasu porażki z Polakiem często go podszczypuje.

Były mistrz kategorii półciężkiej UFC zmierzył się z Serbem w maju 2022 roku. Pojedynek zakończył się w trzeciej rundzie po tym, jak Jan zablokował jedno z kopnięć Rakicia. Ten natychmiast padł wyjąc z bólu, a Błachowicz wygrał przez TKO po kontuzji.

„Rocket” do oktagonu wreszcie powróci podczas UFC 300, gdzie czeka go starcie z Jirim Prochazką. Aleksandar „po drodze” często zaczepiał „Cieszyńskiego Księcia twierdząc, że ten specjalnie unika walki z nim. Cytując słowa Rakicia: „Nigdy nie przegrasz rewanżu jeśli wycofasz się drugi raz”.


Starcie Prochazka vs. Rakić oraz inne pojedynki z karty UFC 300 obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Sprawdź!  Sean O'Malley chce walk z dwoma byłymi mistrzami UFC! "Byłbym przeszczęśliwy. Nie odmówiłbym."

Odbierz bonusy na UFC 300

TYPKURSYBUKMACHER
Jiri Prochazka1.80Fortuna
Aleksandar Rakić2.01Fortuna

Błachowicz komentuje wypowiedź byłego rywala

Słowa Serba Janowi Błachwiczowi przypomniał Łukasz Jurkowski w swoim podcaście „Jurasówka”. Polski fighter UFC mocno skrytykował wspominaną wypowiedź „Rocketa”, choć zaznaczył, że nie życzy mu źle:

Przecież to on płakał po walce. To on jest płaczkiem, on jest krzykaczem, więc w ogóle mnie to nie rusza. To jest wielki chłop, ale miękki. Taka c…pa. I nie życzę mu, żeby był w tym miejscu, jeśli chodzi o kontuzje, co ja.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.