Clout MMA

Mirosław Okniński komentuje fatalny występ Załęckiego! Oglądaj LIVE z trenerem [WIDEO]

Minionej nocy po raz ostatni w tym roku obejrzeliśmy galę ze świata freak fightów. Dziś z kolei w studio Fansportu TV, zgodnie z zapowiedziami, odbył się program na żywo podsumowujący ten event. Gościem był trener Mirosław Okniński.

Ostatnia gala Clout MMA wzbudziła niemałe zainteresowanie kibiców. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy był wyczekiwany pojedynek Denis Załęcki – Wielki Bu, który jednak nie porwał publiczności. Torunianin często zaliczał deski, co wytrącało z równowagi zarówno rywala, jak i kibiców. Koniec końców „Bad Boy” przegrał w bardzo słabym stylu.

Kilkanaście minut później wyszedł do Natana Marconia. Po wielu obelgach ze strony freak fightera Denis natychmiast ruszył na niego, ale… rywal przyklęknął i odklepał. Tym samym walka została przerwana i uznana za nieodbytą.

Trener Okniński podsumowuje Clout MMA

W studio Fansportu TV o godzinie 12:00 rozpoczął się program LIVE z udziałem Mirosława Oknińskiego. Nie zabraknie na pewno tematu Denisa Załęckiego, jak i podsumowania innych walk gali Clout MMA.

„Łowca Skór” czeka na Wasze pytania w czacie!

Sprawdź!  Dymy na konferencji Clout MMA 2! Minda i Labryga mocno się spięli [WIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.