KSW

Adamek czy Mamed? Wrzosek typuje bokserski pojedynek legend [WIDEO]

Arkadiusz Wrzosek zabrał głos w sprawie main eventu gali XTB KSW: Epic. Przyznał, że starcie dwóch legend z całą pewnością nie jest łatwe do wytypowania.

24 lutego największa polska organizacja rusza z nową serią wydarzeń. Gale Epic to eventy, podczas których zobaczymy starcia w różnych formułach. Walką wieczoru pierwszej edycji jest bokserska konfrontacja Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem.

O typ na pojedynek został zapytany Arkadiusz Wrzosek, który wróci do klatki już w ten weekend. Przyznał, że jeśli starcie z Ivanem Vitasoviciem zakończy się bez kontuzji i poważnych urazów, chętnie wziąłby udział w gali Epic.

Były zawodnik Glory nie ukrywa, że wytypowanie walki nie jest łatwe. Zarówno jeden, jak i drugi ma swoje mocne strony, ale mimo wszystko w roli faworyta stawia młodszego i cały czas w świetnej formie Mameda:

– Mamed będzie faworytem z uwagi na formę fizyczną. To jest jeden powód, dla którego jest faworytem. Tomek będzie doświadczony, ale pewnych rzeczy nie oszukasz. Forma fizyczna w sportach walki to jest 75 procent sukcesu. Wydaje mi się, że Mamed jest faworytem, natomiast jak ona ma potrwać pełen dystans, to Tomek ma duże szanse. Ciężko powiedzieć, to jest najfajniejsze.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.