GROMDA

Joker chce być numerem jeden! Szczere słowa na temat walki o pas GROMDY [WIDEO]

Jakub Szmajda z przytupem wszedł do organizacji GROMDA. „Joker” nie ukrywa, że propozycję walki o pas przyjmie bez najmniejszego zawahania.

Bijok z Ciechocinka zadebiutował w grudniu i od razu wygrał turniej. „Joker” szybko rozprawił się z Patrykiem “Ghosten” Jantą oraz Dominikiem “Golcusiem” Owsianym i udowodnił, że trzeba się z nim liczyć.

Swoją klasę Jakub Szmajda udowodnił na gali GROMDA 16. Tam zmierzył się z niepokonanym Marcinem “Wasylem” Wasilewskim, którego brutalnie znokautował w ostatnich sekundach 1. rundy. Tym samym zameldował się na wysokiej, piątej pozycji w rankingu.

„Joker” o walce o pas GROMDY

Wielu już przymierza Szmajdę do walki o pas organizacji. Sam „Joker” w najnowszym materiale na kanale GROMDA oświadczył, że bez mrugnięcia okiem przyjąłby starcie z mistrzem.

Jakbym dostał propozycję walki o pas, to zawalczyłbym na pewno. Czy pokonałbym każdego? Na pewno mogę zawalczyć z każdym. Moim celem jest bycie numerem jeden w GROMDZIE. Przyszedłem po to, żeby zaprezentować umiejętności i chcę być najlepszy. Interesuje mnie pas mistrzowski.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.