GROMDA

Mieszane reakcje po ogłoszeniu rywala Popka! Tak kibice reagują na walkę z niepokonanym chuliganem!

Wczorajszego wieczoru poznaliśmy rywala Popka w pierwszej walce na gołe pięści. Opinie kibiców są podzielone co do szans rapera.

Już w ten piątek 1 grudnia odbędzie się gala GROMDA 15, na której zobaczymy kolejny turniej oraz liczne superfighty. Walką wieczoru będzie starcie o pas niekwestionowanego mistrza: Don Diego vs GOAT. Mateusz Kubiszyn przystąpi do pierwszej obrony tytułu, który zdobył przed kilkoma miesiącami.

Szef GROMDY Mariusz Grabowski dopiął też swego i podczas najbliższej gali pierwszy pojedynek na gołe pięści stoczy Popek. Wczorajszego wieczoru poznaliśmy rywala rapera, którym ogłoszony został niepokonany Orsu Corsu.


Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!


Zdania kibiców są podzielone. Wielu przypomina, że Popek jeszcze w ubiegłym roku przegrał z Normanem Parke w wyniku kontuzji dłoni po jednym z pierwszych uderzeń.

Inni fani z kolei przypominają, że dotychczas zagraniczni mistrzowie byli „wyjaśniani” w GROMDZIE. Dodają też, że Popek ma czym uderzyć. Raper przygotowywał się do debiutu w Zakopanem. Trenował tam z takimi bijokami, jak „Mario”, „Goat”, czy „Słomka”. Jak poradzi sobie w walce z Francuzem? przekonamy się już w najbliższy piątek.

Sprawdź!  Zwycięzca turnieju powraca na GROMDA 12! "Skromny facet, pracowity bijok i..."

Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Poniżej wybrane komentarze z social mediów GROMDY.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.