GROMDA

GROMDA 17: Oglądaj pierwszą walkę za darmo! Zobacz studio i free fight (VIDEO)

Gala GROMDA 17 rozpocznie się lada moment! Uwielbiane przez wielu walki na gołe pięści wracają na ekrany w najlepszym wydaniu. Gdzie oglądać GROMDA 17 za darmo? Organizacja udostępni pierwszą walkę i studio całkowicie za free.

GROMDA wraca z siedemnastą już galą walk na gołe pięści. Brutalna formuła ponownie zbierze przed ekranami tysiące zagorzałych fanów, na których czeka kapitalne widowisko. Wszystko zakończy hitowy rewanż o mistrzowski pas: Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs. Bartłomiej „Balboa” Domalik.

GROMDA 17: Transmisja

Tradycyjnie GROMDA 17 dostępna będzie jedynie w systemie PPV. Nie będzie transmisji w TV, a za darmo obejrzeć można studio oraz walkę otwierającą. Cena za dostęp do PPV GROMDA 17 zaczyna się od od 39,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru.

Fot. GROMDA

GROMDA 17 – oglądaj za darmo

Transmisja z gali GROMDA 17 rozpocznie się w piątek 31 maja o godzinie 19:00. Pierwsza walka dostępna będzie całkowicie za darmo! Wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.