UFC

Michał Oleksiejczuk odpowiada hejterom! „Dla mnie to są zwykłe śmiecie i gardzę takimi ludźmi. Na takich ludzi pluję”

Michał Oleksiejczuk w ostrych słowach wypowiedział się o hejterach, którzy zasypali go komentarzami po ostatniej porażce w organizacji UFC.

Fighter na gali UFC 272 stanął przed trudnym wyzwaniem. Zmierzył się z mocnym rywalem Dustinem Jacobym, który jest niepokonany od 2015 roku. Po dobrej pierwszej rundzie inicjatywę przejął rywal i niestety Polak przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów.

Dla Oleksiejczuka była to pierwsza walka po zakończeniu współpracy z Mirosławem Oknińskim. Oczywiście nie zabrakło komentarza trenera, który zaprosił braci Oleksiejczuk, aby powrócili do klubu Akademia Sportów Walki Wilanów.

– Wygraną walkę tez można spierdolić, ale trzeba się postarać. Michał Oleksiejczuk przegrał walkę nie przez słabe zapasy nie przez słaby parter, tylko przegrał w swojej płaszczyźnie, czyli w boksie są przyczyny, słaby plan i słabe przygotowania, brak doświadczonego trenera. Oraz to, że przeciwnik jest mocny w stójce. Pycha i duma to normalne w tym wieku ja się nie obrażam, czekam na kontakt lub znak. Michał wracaj do Akademia Sportów Walki Wilanów – napisał na Facebooku.

Michał Oleksiejczuk odpowiada hejterom po przegranej na UFC 272

W wywiadzie dla Inthecage.pl Michał Oleksiejczuk wyjaśnił, że ogromny wpływ na jego dyspozycję miał tak zwany jet lag spowodowany nagłą zmianą wielu stref czasowych. Zawodnik bowiem przyznał, że zbyt późno wyleciał do Stanów Zjednoczonych.

Sprawdź!  Paul Craig złamał rękę rywalowi! Genialny pokaz jiu-jitsu! [WIDEO]

– Uważam, że duży progres zrobiłem, a to, co ktoś tam komentuje, to nie mają ludzie pojęcia w ogóle. Tern rywal był też bardzo mocny, on miał win streak 6 zwycięstw z rzędu i był dobrym rywalem. Po tej walce wszedł do top 15. A te komentarze to śmiecie takie piszą, dla mnie to są zwykłe śmiecie i gardzę takimi ludźmi, którzy…

– Ja rozumiem konstruktywną krytykę, rozumiem jak najbardziej. Brakuje mi tego, tego, tego, ok. Ale jak ktoś wiesz, pisze mi gdzieś tam z fejk kont w prywatnych wiadomościach, że się cieszy, że ja przegrałem, no to trzeba być chorym naprawdę człowiekiem, no i tyle. Na takich ludzi po prostu pluję, nie akceptuje tego.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Israel Adesanya

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.