FAME MMA

Matrix wyśmiewa słowa Kwiecińskiego! „Wszyscy się ciebie boją…”

Alan Kwieciński udzielił ostatnio dłuższego wywiadu, który skomentował jego niedoszły rywal. Mowa tu o Michale „Matriksie” Króliku.

Były gwiazdor Warsaw Shore przerwał przed dwoma miesiącami serię 4. kolejnych porażek we freak fightach. „Alanik” mierzył się z dużo cięższymi oponentami a na ostatniej gali Fame MMA przyjął starcie z „Wiewiórem”, którego brutalnie znokautował w 2. rundzie.

Choć w międzyczasie bardzo urósł konflikt Alana Kwiecińskiego z Michałem Pasternakiem, to jednak nie z nim freak fighter zmierzy się w swoim kolejnym występie. „Alanik” na Fame MMA 18 spotka się bowiem w formule MMA z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim. Temat obu zawodników, jak i mocno z nim skonfliktowanego Amadeusza „Ferrariego” Roślika, zawodnik WCA poruszył w rozmowie z Kubą Kuligiem na kanale Fansportu TV.

Matrix ostro o słowach Kwiecińskiego!

Słowa te skomentował też Michał Królik. Popularny „Matrix” również od dłuższego czasu ma zatarg z Alanem, który miał odmówić walki z jego kolegą, Krzysztofem Mariańczykiem. Kickbokser w mocno nieprzychylnych słowach wypowiadał się o Kwiecińskim już wtedy. Nie inaczej było kilka godzin po publikacji wywiadu, co zawodnik skomentował mocnymi słowami:

Sprawdź!  Denis Załęcki wyśmiewa zachowanie Piotra Szeligi! Freak fighter odpowiada: "Na pewno tak tego nie zostawię"

Wszyscy się ciebie boją, Parcha myśli, że robi porządki. Się dowiesz jak wyłapiesz parę bomb o „Zadymy” i Michała Pasternaka.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.